O nás O masáži Druhy masáží Ceník Fotogalerie Kontakt

KONTAKT
Bc. David Kaufman
Telefon: 777 141 826
e-mail: d.kaufman@seznam.cz
www.studio-david.cz

PROVOZOVNA Therap-Tilia s.r.o.
Praha 4, Hornomlýnská 1255/6
Po - ne 7:00 - 21:00 Nutno se objednat.
www.therap-tilia.cz

PROVOZOVNA Sídliště Libuš
Brunelova 14, Praha 4- Libuš
bus 117,165,215 zástavka ,,Sídliště Libuš"

PROVOZOVNA Háje Jižní město
Praha 4, Podjavorinské 16
Po - ne 7:00 - 21:00 Nutno se objednat.
www.ackokosmetika.czDruhy masáží

Klasická masáž (Švédská)

Je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbávaného nedostatkem pohybové činnosti, špatnými návyky vzniklé nesprávným postojem, chůzi, držení těla a při sedavém zaměstnání. Uvolňuje svalové skupiny, pomáhá předcházet bolestem svalů, páteře a kloubů, pocitům únavy a stresu, napomáhá krevnímu a lymfatickému oběhu, detoxikuje a posiluje organismus, má blahodárný účinek na náš celkový vzhled a psychickou pohodu. Naši pokožku regeneruje a prokrvuje a při masáži břicha dochází ke zklidnění žaludku a k podpoře trávení.

Novinka! / Magical Massage Therapy

Sestava 6 masážních technik v oblasti zad a nohou případně i rukou, které maximalizují masážní účinek tím , že dochází k pocitu úlevy od bolesti, uvolnění jak psychickému, tak duševnímu a k celkovému načerpání energie. Tato masáž má doslova magický charakter, kdy v první části sestava jemných dotyků a hmatů společně s působením lávových kamenů velmi z intenzivní požitek z masáže, a v jejím závěru působením horkých ručníků a indické masáži hlavy se na chvily dostanete to třetí dimenze a zapomenete na veškeré povinosti a starosti, a budete pouze vnímat příjemné učinky této masáže.

Relaxační masáž

Uvolňuje svalové skupiny, pomáhá předcházet bolestem, pocitům únavy a stresu, napomáhá krevnímu a lymfatickému oběhu a posiluje váš organismus. Má blahodárný účinek za pomoci jemných masérských dotyků a hmatů na vaši duševní vyrovnanost, relaxaci a celkový vzhled, kdy se budete cítit jako z jiného světa omámeni příjemným zážitkem.Se závěrečnou relaxací pokožky hlavy a vlasů

Afroditina

jedná o velmi příjemnou, relaxační jemnou masáž celého těla, plnou uvolňujících dotyků celého těla,  závěrečné pealingové očištění pokožky a její hydratace s použitím vysoce kvalitních přípravků kokosový olej a tělové mléko z Maďarských lázní

Sportovní masáž

Zklidňující

díky pomalým hmatům docílíme zklidnění klienta jak po stránce fyzické tak především psychické

Povzbudivá

rychlejší tempo a hmaty má za účel povzbudit, tonizovat daný sval a připravit na následný výkon

Masáž lávovými kameny (hot stones)

Je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace, dokáže navodit pocit báječné úlevy, proto je masáž Hot Stones ve světě tak žádaná. Určitě si dovedete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací, sopečným původem a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na vaši mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé a bolestivé svaly a blokády. Urychluje odstraňování škodlivin a toxinů z těla. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Při masáži se používají špičkové přírodní oleje a výtečných technik klasické a havajské masáže Lomi lomi. Lávové kameny jsou nejvyšší kvality, aby bylo dosaženo maximálního účinku a vyzařovali optimální energii a akumulovaly potřebné teplo.

Medová masáž detoxikační

Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Zároveň je zpříjemněna a synergicky propojena s aromaterapií. Masáž medem, tzv. pumpováním v organismu, se tělo zbavuje škodlivin a zároveň jsou do těla vpravovány účinné látky z medu. Na záda je rozetřena vrstva rozehřátého medu a pomocí střídavého houpavého pohybu obou dlaní je masáž prováděna. Vždy po 15 minutách se med smyje teplou vodou, provádí se 2 až 3 opakování, poté se udělá okurkový teplý zábal a po 5-10 minutách se pokožka smyje a osuší ručníkem. Pleť je nelepivá, sametově hladká, pružná a dobře prokrvená. Tato masáž oživuje celý organismus je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, onemocnění, při napětích, nervových poruchách a stavech neklidu, při artróze, bolestech kloubů, artritidě a revmatismu.

Dornova a Breussova masáž

narovnání páteře, končetin jejich délky a odblokování kloubů a obratlů

Anticelulitidová masáž

Je velmi účinná v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí). Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus při němž dochází k lepšímu vstřebávání tuků a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k regeneraci a relaxaci, vyhlazení kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy. Po anticelulititové masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Po anticelulitidové masáži se provede tlakový zábal, který trvá 15-30 minut.

Havajská masáž

je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Při této masáži se používá předloktí. Při havajské masáži dochází k harmonizaci těla a duše masírovaného.

Baňkování

Jistě jste už slyšeli o výborných účincích přikládání baněk. Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád mají velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

Baňkování se v Číně používalo po tisíciletí. Pouze se používaly jiné nástroje než dnešní baňky (např. telecí rohy..). Později se zjistilo, že baňkování je účinné při léčbě mnoha nemocí, zároveň se uplatnilo jako pomocná metoda v tradiční čínské chirurgii. Jaké jsou základní účinky baňkování?

Používání baněk má dvojí účinek: všeobecný (pročištění krve, zlepšení oběhu, regulace a zdokonalení funkce autonomního nervového systému atd.) a místní (odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů apod.). Pár účinků můžeme stručně vysvětlit.

1. Vliv na kůži: Fyzikální podněty působí přímo na vlasovou cibulku a rozšiřují krevní cévy. Prostřednictvím mírného tahu se zrychluje tkáňový metabolizmus v kůži, zlepšuje se činnost potních a mazových žlázek.

2. Vliv na svaly: Slabý tah, vyvíjený při baňkování, stimuluje podkožní kapiláry, což aktivuje funkci krevních cév ve svalech.

3. Vliv na klouby: Baňkování je výborná metoda při revmatizmu. Prokrvují se lépe klouby a zvýší se sekrece synoviální tekutiny.

4. Vliv na zažívací ústrojí: Sací síla lehkého podtlaku v bodech na břiše stimuluje vnitřní orgány, zlepšuje peristaltiku a sekreci i kvalitu trávicích šťáv.

Indická masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození. O výborných účincích na vlasy a pokožku není sporu.

Čínská masáž zad a uvolňování blokád

Čínské masáže vycházejí z teorie čínské tradiční medicíny o regulaci prvků Yin a Yang, stimulace energie qi v meridiánech, oživení krevního oběhu, rozpuštění sraženin a uvolnění strnulosti kloubů.
Rovnováha prvků Ying a Yang udržuje a zabezpečuje normální funkce lidského těla. Pokud pod vlivem vnějších faktorů, zranění či pod vlivem vnitřních faktorů (například změna nálad, špatná životospráva) dojde k nerovnováze tělěsných fyziologických funkcí, a tak i k nerovnovážnému stavu ying a yang, vzniká poté nemoc. K odstranění tohoto stavu můžete úspěšně využít čínskou masáž a ulevit tak klientovi či příteli od bolesti.

Pealingová masáž

jedná se o uvolńující a zaroveň čistící mázaž, která uvolní vaše zatuhlé svaly a zaroveň vám vyčistí pokožku od nečistot a odumřelých buněk, a použitím zábalu se vaše pokožka krásně vyživý a vyhladí, budete se cítim svěží, uvolnění, a omládlý s příjemnými pocity po těle.

/ Manuální lymfodrenáž ruční

Jde o velmi jemné a pomalé plošné tahy a tlaky na kůži, které mají přesně určený sled, směr, intenzitu i trvání a podporují odtok lymfy. Nejprve jsou zpracovány centrální uzliny (svodné) v tříslech, v podpaží a na krku a postupuje se k vzdáleným perifériím. Vychází se dle potřeb klienta, nepoužívají se oleje ani emulze a masírovaný nesmí cítit žádnou bolest. Vše ovlivňuje Váš imunitní systém, jehož důležitá součást je právě systém lymfatický. Uzliny lymfatické totiž, kromě své transportní funkce, dokáží likvidovat viry, bakterie , toxiny a jiné cizorodé částice svou funkcí filtrační a imunologickou pomocí lymfocytů a makrofágů. Díky tomuto pak nejsme tak často nemocní, nebo stále unavení. Při zpomalené funkci lymfatického systému nám mohou otékat nohy nebo ruce. Rovněž vznik celulitidy, lipedému, lymfedému, cévních, žilních a kožních onemocnění je rovněž způsoben nedokonalým odtokem lymfy z tkání. Lymfatická drenáž dokáže vyčistit přeplněné uzliny a jemnými hmaty popohnat lymfu, čímž se funkce celého lymfatického systému opět obnoví.

Kdy se lymfatická masáž v žádném případě nedoporučuje:

Těhotenství
Virové, bakteriální a zánětlivá onemocnění
Onemocnění jater, ledvin, srdce, nádorové onemocnění, které není v remisi
Zvýšená činnost štítné žlázy- hyperfunkce štítné žlázy

Lymfodrenáž důležitá pro :

pro detoxikaci organizmu
posílení obranyschopnosti tvorba protilátek
k relaxaci a regeneraci organizmu a svalů
při léčbě křečových žil a žilní nedostatečnosti
k prevenci a odstraňování celulitidy
při boji s nadváhou, lipidemu, obezity
při otocích končetin
při bolesti svalů a páteře
při otocích a pocitu těžkých a unavených nohou- rukou
k udržování dobrého stavu pokožky v oblasti břicha, boků, stehen, hýždí a končetin v kombinaci s vhodným cvičením a dietou k tvarování postavy
při odstraňování únavových stavů
kožní onemocnění, lupenka, akné
štěpení bílkovin a tuků zlepšení vstřebávání produktů látkové výměny
prevence bércových vředů
zlepšení vstřebávání produktů látkové výměny


copyright © Bc. David Kaufman   /   design © Martin Špoula, DiS. / www.martindesign.cz